Distribütörlük

Faaliyetlerimiz, Ürünlerimiz ve Projelerimiz Genişliyor
Kurulduğumuz günden bugüne aynı duygularla müşterilerimizin beklentilerini karşılıyoruz. Bu yolda çok çalışıyoruz.

Faaliyetlerimiz; gemi inşa, gemi onarımı ve dizaynıdır.

Gemi İnşa

İnşaat ve inşaat cam elyafı, alüminyum ve çelik gemiler için Zet Marine, 2003 yılında Türkiye, İstanbul, Tuzla Bölgesi'nde hizmete açılmıştır. Şirket'in başlıca misyonları şunlardır: İstihdam fırsatlarının geliştirilmesi, personelin teknik bilgisi, küresel pazar ile uyumluluk için gerekli süreçlerin kaynağı, ürünleri, teknolojisi imkanları sağlamaktır.

Fiberglas alüminyum ve çelik gemiler ve feribotlarla birlikte tek üreticisi olan Zet Marine, ülke deniz endüstrilerinde öncü bir rol almak için ilerlemektedir.

Gemi Onarımı

Zet Marine hasarların çoğunu onarabilir; gemiyi inşa edip etmediğimiz mühim değildir. Tamir tersanelerimiz, Türkiye'nin kolay erişilebilen limanlarında bulunmaktadır. Tesislerimizde müşterilerimizi mümkün olan en kısa sürede yoluna çıkmak için gereken tüm olanaklara sahibiz ve Zet Marine olarak sizlere her zaman uluslararası rekabetçi fiyatlar sunmaktayız.

Dizayn

Zet Marine, tersanelerdeki uzun deneyim ve yetkinliklerimize dayanarak kuruldu. Müşteri tarafından belirlenen uyarlamalarla birlikte standartlaştırılmış ve aynı zamanda oldukça gelişmiş gemiler için tasarımlar sunmaktayız. Gemi sahipleri ile yakın işbirliği, özel gemilerin tasarlanması sürecinde önemli bir faktördür. Tecrübe ve bilgi birikimi, denizcilik sektörü, operatörler ve ekipman tedarikçilerinin bahçeleri, gemi sahipleri ve temsilcileri ile yakın işbirliği içinde tasarımlara aktarılır ve birleştirilir. Bu sayede dilediğiniz gibi gemi dizayn ettirebilirsiniz.

Biten projelerimiz; Türkmenistan VIP Marina, İ.B.B. Haliç Marina, Solarzet-1 olarak sıralanabilir.

Devam eden projelerimizi tamamlandıktan sonra sizlerle paylaşacağız.

Ürünlerimiz; Pilot sandalyesi, yolcu koltukları, vinçler, güneş koruyucu ekranlar, silecekler, kazanlar, temiz su üniteleridir.

Tüm bu ürünlerimiz, faaliyetlerimiz ve projelerimiz yurtiçi ve yurt dışında bulunan tüm müşterilerimize en kısa sürede ve kaliteden ödün vermeyecek şekilde gerçekleştirilmektedir.

Unutmayın! Zet Marine olarak her gün denizcilik alanında sizlere uygun çözümler üretmek için çok çalışıyoruz.

Zet Marine

Ziyaret Edin

Aydıntepe Mah. Tuzla/İSTANBUL

Bizi Arayın

+90 216 494 24 42

Mesaj Bırakın

info@zetmarine.com

ZET MARİNE

Zetmarine, müşterilerine kısa teslim süresinde en iyi kaliteyi sunma yeteneğine sahiptir.
Copyright © 2019 Zet Marine. Tüm Hakları Saklıdır.